Հաջողության պատմություններ.` «Երևան Մոլ» ՍՊԸ ԵՎ iNFOEXPERT
Մեր գործընկերոջ՝ «Երևան Մոլ» ՍՊԸ-ի գրանցած հաջողությունները, որոնց մեջ անհերքելի է iNFOEXPERT ընկերության դերը:
«Երևան Մոլ» ՍՊԸ-ն առևտրի և ժամանցի կենտրոն է, որը ՀՀ-ում գործում է 2014թ.-ից։ Յուրաքանչյուր օր Երևան Մոլ են այցելում հազարավոր մարդիկ՝ թարմացնելու իրենց տունը, զգեստապահարանը, ստեղծելու հիշողություններ և պարզապես վայելելու հանգիստը։ 200-ից ավելի խանութներ, ժամանցի վայրեր, բազմաֆունկցիոնալ գործունեություն։ Ակնհայտ է, որ «Երևան Մոլ» ՍՊԸ-ի համար պարզապես անհրաժեշտություն է լայն հնարավորություններով ծրագրային համակարգի առկայությունը, քանի որ ընկերությունն ունի վարձատարածքներ և յուրաքանչյուր վարձակալի համար ըստ դիրքի, չափի և օգտագործված կոմունալ ծախսերի հաշվարկի կառավարումն անխուսափելի է։
«Երևան Մոլ» ՍՊԸ-ի և iNFOEXPERT ընկերության հետ համագործակցությունը սկսվել է 2015թ.-ից։ Համագործակցության շրջանակներում iNFOEXPERT-ը ներդրել է «1C։ Հաշվապահություն» ծրագիրը, որն իր մեջ ընդգրկել է նաև «Аренда» բլոկը, ինչը հնարավորություն է տվել՝
- յուրաքանչյուր վարձակալի համար, ամսական կտրվածքով, կանխավճարային հաշիվների դուրս գրման,
- վարձավճարների և դրանց տույժերի հաշվարկների իրականացման,
- հաշվապահության ողջ գործընթացի և մյուս բոլոր բաժինների ավտոմատացման՝ հաշվապահական և հարկային բարեփոխումների պահանջներին համապատասխան։
Բիզնեսում իրական հաջողությունները հենց այսպիսին են լինում, երբ գիտես, որ ունես գործընկեր, ով վստահաբար լուծելու է ծագած խնդիրները, և դյուրինացնելու՝ կառավարման գործընթացը։ Համագործակցությունը հաջողված է և իհարկե շարունակական։

Истории успеха: ООО «Ереван Молл» И iNFOEXPERT
ООО «Ереван Молл» — это торгово-развлекательный центр, работающий в Республике Армения с 2014 года. Ежедневно тысячи людей посещают «Ереван Молл», чтобы обновить свои дома и гардеробы, создать воспоминания и просто насладиться отдыхом. Более 200 магазинов, развлекательных заведений и многофункциональных мероприятий. Очевидно, что для ООО «Ереван Молл» программная система с широкими возможностями просто необходима, поскольку компания арендует помещения, и управление расчетом коммунальных платежей для каждого арендатора в зависимости от местоположения, размера и использования является неизбежным.
Сотрудничество между ООО «Ереван Молл» и компанией iNFOEXPERT началось в 2015 году. В рамках сотрудничества iNFOEXPERT внедрила программу «1C: Бухгалтерия», которая также включала блок «Арендна», что позволило:
- ежемесячно выставлять каждому арендатору счета на предоплату,
- рассчитывать арендную плату и штрафы,
- автоматизировать весь бухгалтерский процесс и все другие отделы в соответствии с требованиями бухгалтерской и налоговой реформы.
Настоящий успех в бизнесе приходит, когда знаешь, что у тебя есть партнер, который решит трудности и упростит процесс управления. Сотрудничество оказалось плодотворным и, несомненно, продолжится.