«Փի-Էյջ-Փի Փարթնըրզ» ՓԲԸ
«Փի-Էյջ-Փի Փարթնըրզ» ՓԲԸ-ն հիմնադրվել է 2005 թվականին: Ընկերությունը մատուցում է հաշվապահական հաշվառման և հարկային բնույթի համակողմանի ծառայություններ տեղական և միջազգային կազմակերպություններին։
2009 թվականին ընկերությունը հիմնադրել է «Փի-Էյջ-Փի Աուդիտ» ՓԲԸ-ն, որի շրջանակներում մատուցում է աուդիտի ծառայություններ:
Ընկերությունը ծառայություններ է մատուցում ՀՀ Ֆինանսների նախարարությանը, ՀՀ և ԼՂՀ տնտեսության համար առանցքային նշանակություն ունեցող մի շարք կազմակերպությունների։
iNFOEXPERT ընկերության հետ համագործակցությունը սկսվել է 2012 թվականից և համատեղ հաջողված գործընկերության շրջանակներում, հաշվի առնելով օրնեսդրությունն ու հաշվառման կանոնները, ներդրվել են 1C հենքի վրա ստեղծված ծրագրեր, որոնց միջոցով ավտոմատացվում են գործառնություններ և հնարավոր է դարձել առավել արդյունավետ կերպով կառավարել և վերահսկել հաշվառման ողջ գործընթացը։

ЗАО "PHP Partners" основано в 2005 году. Компания предоставляет комплексные бухгалтерские и налоговые услуги местным и международным организациям.
В 2009 году компания учредила ЗАО “PHP Audit”, в рамках которого оказывает аудиторские услуги.
Компания оказывает услуги Министерству финансов РА, ряду организаций ключевого значения для экономики РА и НКР.
Сотрудничество с компанией iNFOEXPERT началось в 2012 году и в рамках совместного успешного партнерства с учетом законодательства и правил бухгалтерского учета были внедрены программы, созданные на базе 1С, благодаря которым операции автоматизируются и стало возможным более эффективно управлять и контролировать весь бухгалтерский процесс.