«Փի-Էյջ-Փի Փարթնըրզ» ՓԲԸ
«Փի-Էյջ-Փի Փարթնըրզ» ՓԲԸ-ն հիմնադրվել է 2005 թվականին: Ընկերությունը մատուցում է հաշվապահական հաշվառման և հարկային բնույթի համակողմանի ծառայություններ տեղական և միջազգային կազմակերպություններին։
2009 թվականին ընկերությունը հիմնադրել է «Փի-Էյջ-Փի Աուդիտ» ՓԲԸ-ն, որի շրջանակներում մատուցում է աուդիտի ծառայություններ:
Ընկերությունը ծառայություններ է մատուցում ՀՀ Ֆինանսների նախարարությանը, ՀՀ և ԼՂՀ տնտեսության համար առանցքային նշանակություն ունեցող մի շարք կազմակերպությունների։
iNFOEXPERT ընկերության հետ համագործակցությունը սկսվել է 2012 թվականից և համատեղ հաջողված գործընկերության շրջանակներում, հաշվի առնելով օրնեսդրությունն ու հաշվառման կանոնները, ներդրվել են 1C հենքի վրա ստեղծված ծրագրեր, որոնց միջոցով ավտոմատացվում են գործառնություններ և հնարավոր է դարձել առավել արդյունավետ կերպով կառավարել և վերահսկել հաշվառման ողջ գործընթացը։

The “PHP Partners” CJSC was established in 2005. For both domestic and foreign enterprises, the business offers complete accounting and tax services.
The company established "PHP Audit" CJSC in 2009, within which it offers audit services.
A number of crucial entities for the economies of the RA and NKR, including the RA Ministry of Finance, are served by the corporation.
Beginning in 2012, a successful partnership was established with the iNFOEXPERT company. As a result of this partnership, programs built on the 1C platform were introduced, allowing for the automation of operations and improved management and control over the entire accounting process while also taking into account the law and accounting regulations.