«Կամրջակ» Սոցիալ-բարեգործական ՀԿ
«Կամրջակ» սոցիալ բարեգործական հասարակական կազմակերպությունը հիմնադրվել է 2004 թվականին: Կազմակերպության ֆինանսավորմամբ իրականացվում են այնպիսի աշխատանքներ և ծրագրեր, ինչպիսիք են համայնքներում մշակութային կենտրոնների, մանկապարտեզների և դպրոցների վերանորոգումները, հեռավոր մարզերում ապրող և սոցիալապես անապահով ընտանիքների բնակարանների և տանիքների նորոգումը, սոցիալապես անապահով անձանց բժշկական օգնությամբ և դեղորայքով ապահովումը։
iNFOEXPERT ընկերության հետ համագործակցության արդյունքում «1C: Հաշվապահություն 8.3» ծրագրում ներդրվել է նախագծերի կառավարման համակարգ, որը հնարավորություն է տվել իրականացնել՝
- առանձին նախագծերի հաշվառում,
- դոնոր կազմակերպությունների համար յուրաքանչյուր նախագծի իրականցմանն ուղղված հարկերի, ծախսերի և եկամուտների հաշվարկ,

"Kamrjak" Social-charitable NGO
The social charity NGO "Kamrjak" was established in 2004. With the help of the organization's funding, projects and initiatives like the renovation of community cultural centers, kindergartens, and schools, the repair of the homes and roofs of socially disadvantaged families residing in remote marzes, and the provision of medical care and medication to those in need are all made possible.
As a result of cooperation with the iNFOEXPERT company, a project management system was implemented in the "1C։ Accounting 8.3" program, which made it possible to implement:
- individual project accounting,
- calculation of taxes, costs, and income for the implementation of each project for donor organizations,