«Կամրջակ» Սոցիալ-բարեգործական ՀԿ
«Կամրջակ» սոցիալ բարեգործական հասարակական կազմակերպությունը հիմնադրվել է 2004 թվականին: Կազմակերպության ֆինանսավորմամբ իրականացվում են այնպիսի աշխատանքներ և ծրագրեր, ինչպիսիք են համայնքներում մշակութային կենտրոնների, մանկապարտեզների և դպրոցների վերանորոգումները, հեռավոր մարզերում ապրող և սոցիալապես անապահով ընտանիքների բնակարանների և տանիքների նորոգումը, սոցիալապես անապահով անձանց բժշկական օգնությամբ և դեղորայքով ապահովումը։
iNFOEXPERT ընկերության հետ համագործակցության արդյունքում «1C: Հաշվապահություն 8.3» ծրագրում ներդրվել է նախագծերի կառավարման համակարգ, որը հնարավորություն է տվել իրականացնել՝
- առանձին նախագծերի հաշվառում,
- դոնոր կազմակերպությունների համար յուրաքանչյուր նախագծի իրականցմանն ուղղված հարկերի, ծախսերի և եկամուտների հաշվարկ,

Общественно-благотворительная общественная организация "Камрджак"
Социально-благотворительная общественная организация "Камрджак" была создана в 2004 году. С помощью средств организации реализуются такие проекты и инициативы, как ремонт домов культуры, детских садов и школ, ремонт домов и крыш социально незащищенных семей, проживающих в отдаленных марзах, а также предоставление медицинской помощи и лекарств нуждающимся.
В результате сотрудничества с компанией iNFOEXPERT в программе "1С։ Бухгалтерия 8.3" внедрена система управления проектами, что позволило реализовать: