«Արտ-Լար Ֆինանս Ընդ Ըքաունթինգ»
«Արտ-Լար Ֆինանս Ընդ Ըքաունթինգ» ընկերությունը հիմնադրվել է 2003 թվականին: Ընկերությունը մատուցում է ունիվերսալ ծառայություններ՝ միավորելով տնտեսության գրեթե բոլոր ոլորտներում մասնագիտացած հաշվապահներին և իրավաբաններին: Գործունեության հիմնական ուղղություններն են` առևտուրը, արտադրությունը, իրավաբանությունը և կադրային գործը։
Հաշվառման գործընթացների արագացությունը և ավտոմատացումը կարևոր նախապայմաններ են հաճախակի փոփոխվող օրենսդրական դաշտին ճկուն մոտեցում ցուցաբերելու և բիզնես դինամիկային հետևելու համար և նշված գործընթնացներն ապահովելու նպատակով, դեռևս 2008 թվականից սկսվել է iNFOEXPERT ընկերության հետ համագործակցությունը:
Ներդրվել է 1C: Հաշվապահություն, որը թույլ է տալիս ավտոմատ հաշվառել ՀՄ շարժը, ոչ նյութական արժեքների և աշխատավարձի հաշվարկը, առևտրի կառավարումը: Օրենսդրական և հարկային փոփոխությունների դեպքում բոլոր հարկատեսակների ավտոմատ հաշվառումն ադապտացվել է ծրագրին, հատկանշական է, որ ավտոմատացվել է նաև ներմուծման և ձեռքբերման ժամանակ առաջացած բնապահպանական վճարի հաշվառումը։

"Арт-Лар Финанс Энд Экаунтинг"
Компания “Art-Lar Finance & Accounting” основана в 2003 году. Компания оказывает универсальные услуги, объединяя бухгалтеров и юристов, специализирующихся практически во всех сферах экономики. Основными направлениями деятельности являются торговля, производство, юриспруденция и человеческие ресурсы.
Ускорение и автоматизация учетных процессов являются важными предпосылками для гибкого подхода к часто меняющейся правовой базе и для отслеживания динамики бизнеса, и для обеспечения указанных процессов сотрудничество с iNFOEXPERT началось еще в 2008 году.
Внедрена 1С: Бухгалтерия, позволяющая вести автоматический учет движения основных средств, расчет нематериальных ценностей и заработной платы, управление торговлей. В случае законодательных и налоговых изменений в программу был адаптирован автоматический учет всех видов налогов, примечательно, что также автоматизирован учет экологического сбора, возникающего при ввозе и приобретении.